Privātuma politika

SIA Rocket Baby ciena un rūpējas par saviem klientiem, tāpēc nodrošina augstāko drošības līmeni saskaņā ar Eiropas Parlamenta un Padomes Direktīvu 95 / 46EEC par personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti, un saskaņā ar Latvijas Republikas “Personas datu aizsardzības likumu”.

 

Kādi jūsu dati, un kāpēc, pie mums tiek glabāti?

- Dati tiek glabāti, lai nodrošinātu kvalitatīvu un ērtu iepirkšanos mūsu internetveikalā

- Klienti var reģistrēties, pasūtīt preces, iesniegt pieprasījumus un pieteikties informācijas saņemšanai par jaunumiem, īpašajiem piedāvājumiem utt.

- Rocket Baby nekad neprasa un neapstrādā konfidenciālus personas datus.

- Rocket Baby nekad neievāc un neuzglabā informāciju par debetkartēm un kredītkartēm.

- Ja mājaslapā tiek izveidots konts, Rocket Baby apkopo tikai nepieciešamo informāciju pirkuma rēķinam un piegādei: klienta vārds, adrese, e-pasts, tālruņa nr.

- Rocket Baby izmanto klientu sniegto informāciju, lai tos identificētu, kā arī situācijās, kad tam ir likumīgs pieprasījums, t.i., kad likumi nosaka, ka personas dati ir jāsniedz valdības un pašvaldību institūcijām.

- Rocket Baby ir tiesības sniegt klienta informāciju trešajai personai (piemēram, kurjerpastams) tikai attiecībā uz informāciju, kas nepieciešama preču piegādei.

- Klientu personīgā informācija dod iespēju informēt par jauniem piedāvājumiem, īpašajiem piedāvājumiem un citām aktivitātēm, kas saistītas ar Rocket Baby mārketingu.

- Rocket Baby veic visus nepieciešamos Mājaslapas uzturēšanas un attīstības pasākumus attiecībā uz klienta personiskās informācijas drošību, lai aizsargātu to pret zādzībām, pazaudēšanu, ļaunprātīgu izmantošanu, neatļautu piekļuvi, iedarbību, modificēšanu un korupciju.

- Visi maksājuma darījumi tiks šifrēti, izmantojot SSL tehnoloģiju, kuru pārdevēji izmanto, lai nodrošinātu tiešsaistes biznesa drošību. Tā izmanto svarīgas savstarpējās autentifikācijas, datu šifrēšanas un datu integritātes funkcijas drošiem darījumiem.

- Mājaslapā var būt saites uz mūsu sadarbības partneriem (tirdzniecības vietas, saistīto produktu reklāmas u.c.). Ja klients apmeklē kādu no mūsu sadarbības partneru vietnēm, Rocket Baby pirms personiskās informācijas ievadīšanas iesaka iepazīties ar konkrētas vietnes noteikumiem. Rocket Baby nav atbildīgs par trešo personu tīmekļa lapu saturu.

 

Mēs izmantojam sīkdatnes jeb cookies
Sīkdatne (Cookie) ir neliela teksta datne, ko tīmekļa vietne saglabā Jūsu ierīcē, kas pieslēgta internetam. Sīkdatnes tiek izmantotas, lai atšķirtu lietotājus un uzlabotu vietnes funkcionalitāti atbilstoši lietotāja izvēlētajiem uzstādījumiem. Dažas no mūsu izmantotajām sīkdatnēm tiks dzēstas, tiklīdz Jūs aizvērsiet pārlūkprogrammu. Savukārt citas sīkdatnes tiek saglabātas Jūsu ierīcē un ļauj mums atpazīt Jūsu uzmantoto pārlūkprogrammu.
Svarīgās sīkdatnes: šīs sīkdatnes ir absolūti nepieciešamas, lai nodrošinātu mūsu vietnes pārlūkošanu un pakalpojumu izmantošanu. Piemēram, sīkdatnes tiek izmantotas, lai autorizētu un identificētu lietotājus, piekļūstot vietnes reģistrēto lietotāju sadaļai. Dzēšot vai bloķējot šīs sīkdatnes, tiks liegta piekļuve šiem pakalpojumiem.
Funkcionālās sīkdatnes: šīs sīkdatnes nav obligāts pakalpojumu izmantošanas priekšnosacījums, tomēr tās palīdz personalizēt un uzlabot Es mīlu kafiju satura pārlūkošanu tiešsaistē. Piemēram, šīs sīkdatnes palīdz mums saglabāt informāciju par Jūsu izvēlēm un piedāvāt Jums pielāgotu saturu un funkcijas (gan mūsu tīmekļa vietnē, gan saziņā), kas, mūsuprāt, Jums ir svarīgas. Tāpat mēs izmantojam sīkdatnes un dažādas tehnoloģijas, lai atcerētos Jūsu izvēles un neliktu Jums atkārtoti ievadīt savus datus (piemēram, piekļuves informāciju). 

 

Drošība internetā

Lai gan mēs no savas puses darām visu, lai nodrošinātu jūsu privātumu, mēs nevaram garantēt, ka datu pārraide internetā vai jebkurā bezvadu tīklā ir 100% droša. Tāpēc mēs vēlamies jūs informēt, ka pastāv drošības un privātuma ierobežojumi internetā, kurus mēs nevaram kontrolēt. Katram klientu kontam ir lietotājvārds un parole. Rocket Baby iesaka droši glabāt šo informāciju un izvairīties no automātiskās pieteikšanās informācijas izmantošanas, lai neļautu citām personām piekļūt jūsu datiem.